Modne revije in razstave izdelkov galanterijske in konfekcijske smeri so bile seveda vrhunec letnega dogajanja na teh smereh. Prizorišča so bila Hala komunalnega centra, nekdanja knjižnica, sama šola, v zadnjih letih pa so dijakinje in dijaki prikazovali svoje kreacije tudi na dogodkih zunaj šole.

Razstava, posneta okrog leta 1986, se je odvijala v hali komunalnega centra, dijakinje in dijaki stojijo ob svojih izdelkih.

V drugi polovici 80-ih se je odvijala tudi tale razstava, ki je imela prostor v nekdanji knjižnici na Ljubljanski cesti.

Modno revijo so leta 1992 imeli na stopnišču na Cesti talcev 12.

Spodaj sta dve sliki s predstavitve zunaj šole, ki se je odvijala v drugi polovici 90-ih.

Zadnja modna revija se je odvila leta 2001, potem zaradi ukinitve programa tega žal ni bilo več videti.